برگزاری سیزدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی

برگزاری سیزدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی

مرکز تحقیقات و توسعه زیست‌فناوری دانشگاه تربیت‌مدرس در نظر دارد همچون سال‌های گذشته، سیزدهمین دوره جایزه بزرگ بیوتکنولوژی را هم‌زمان با هفته پژوهش برگزار کند.

دانشگاه تربیت مدرس به‌عنوان قطب بیوتکنولوژی کشور و برگزارکننده اولین دوره گرایش‌های مختلف رشته بیوتکنولوژی در دانشگاه، اهدا جایزه بزرگ را در 13 دوره متوالی برعهده‌گرفته است.

شاخه‌های گوناگون بیوتکنولوژی ازجمله: پزشکی، دارویی، کشاورزی، صنعتی، دامپزشکی، جانوری، گیاهی، میکروبی، دریایی، منابع طبیعی و محیط‌زیست، گرایش‌های علوم پایه و بین‌رشته‌ای امکان شرکت در این رویداد را خواهند داشت.

داوری این رویداد در دو مرحله و با شورای داوری متشکل از ریاست محترم دانشگاه تربیت مدرس، سیاست‌گذاران، متخصصان و افراد صاحب‌نظر در حوزه‌های گوناگون بیوتکنولوژی خواهد بود.

جوایز این رویداد به‌صورت مالی و معنوی بوده که بخش معنوی با اهدای تندیس و لوح تقدیر با امضای ریاست محترم دانشگاه تربیت مدرس خواهد بود.

از شما پژوهشگر گرامی دعوت به عمل می‌آید تا چکیده طرح تحقیقاتی خود را که منطبق با اولویت‌های ارزیابی طرح هست، در قالب فرم ثبت‌نام لینک زیر تکمیل نموده و به همراه مدارک تکمیلی به آدرس ایمیل زیر ارسال کنند.

پست الکترونیکی: RDCB{at}modares{dot}ac{dot}ir
مهلت ارسال: تا شنبه 15 آذر 99
زمان برگزاری: روز پنج‌شنبه 27 آذر 99
شماره تماس: 82884169 -021، 09056645016