فراخوان بارز کمپ، رویداد استارتآپی گروه صنعتی بارز

فراخوان بارز کمپ، رویداد استارت‌آپی گروه صنعتی بارز

گروه صنعتی بارز رویداد استارت‌آپی بارز کمپ را برگزار می‌کند.

هدف از برگزاری بارز کمپ شناسایی اساتید، دانشجویان، شرکت‌های دانش‌بنیان و به‌صورت کلی همه افراد توانمند بوده و منتخبین در این فرایند با حمایت و هدایت بارز اقدام به ایده پردازی، تیم‌سازی و پیشبرد استارت‌آپ‌های خود می‌کنند.

در هر فراخوان بارز کمپ، ابتدا علاقه‌مندان به موضوع اعلام‌شده در قالب یک یا چند مورد از حوزه‌های پیشنهادی رویداد، اعلام آمادگی و ثبت‌نام می‌کنند.

پس از یک غربال اولیه و انجام مصاحبه، منتخبین در یک دوره فشرده سه‌روزه شرکت کرده و در آن ضمن تشریح و بررسی موضوع کمپ از جنبه‌های مختلف، ایده‌های اولیه خود را پخته‌تر خواهند کرد.

در این دوره سه‌روزه انواع آموزش‌ها و اطلاع‌رسانی‌های کاربردی، به‌روز و هدفمند در یک فضای صمیمی ارائه و در انتهای آن، تیم‌سازی انجام خواهد شد و پس‌ازآن هر یک از تیم‌ها به‌موازات ایده و پیشنهاد خود را به‌پیش می‌برند.

تیم‌ها در این مرحله در فضای کاری که بارز برای آن تدارک دیده است مستقرشده و زیرساخت‌های لازم برای آن‌ها فراهم خواهد شد؛ علاوه بر این از خدمات منتوری و مشاور تخصصی نیز برخوردار می‌شوند. در مرحله مقدماتی تا 6 تیم موردحمایت قرار خواهند گرفت.

تیم‌ها باید پس از یک دوره سه‌ماهه طرح و ایده خود را به نتیجه قابل‌ارائه برسانند لذا در پایان ماه اول عملکرد تیم‌ها ارزیابی‌شده و با توجه به پیشرفت فعالیت آن‌ها، سه تیم منتخب مجوز ادامه فعالیت را پیدا خواهند کرد.

اگر علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه و تشکیل استارت‌آپ‌های خود هستید می‌توانید با ارسال اطلاعاتتان از طریق لینک زیر، به خانواده بزرگ بارز کمپ بپیوندید.

مزیت‌ها

  • خدمات پشتیبانی و حمایت مالی
  • مربی‌گری تخصصی
  • تضمین همکاری
  • فضای کاری
  • سرمایه

شماره تماس: 88766721-021
آدرس: تهران، سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، شماره 103