برگزاری رویداد Disas-Tech

برگزاری رویداد Disas-Tech

مرکز رشد واحد‌های فناور سوانح طبیعی زیر نظر پژوهشکده سوانح طبیعی در نظر دارد به‌منظور تجاری‌سازی ایده‌های صاحبان ایده در حوزه مدیریت بحران و سوانح طبیعی، رویدادی با عنوان Disas-Tech برگزار کند.

به گزارش پژوهشکده سوانح طبیعی، رویداد Disas-Tech در راستای فراهم ساختن فرصتی جهت گردهمایی صاحبان ایده و متخصصین فعال در حوزه مدیریت بحران و سوانح، مسیر جدیدی برای تعامل مدیران، علاقه‌مندان و ایده‌پردازان در این حوزه و همکاری‌ ایشان جهت پیشبرد و به سرانجام رساندن پروژه‌ها ایجاد خواهد کرد.

مرکز رشد واحد‌های فناور سوانح طبیعی زیر نظر پژوهشکده سوانح طبیعی وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به‌عنوان مجری این رویداد طی فراخوانی از صاحبان ایده که می‌خواهند ایده‌هایشان تجاری‌سازی گردد و با متخصصین این حوزه مشورت و همکاری داشته باشند و از سوی آن‌ها حمایت شوند، دعوت به عمل می‌آورد

شرکت در این رقابت رایگان است و افراد در این رویداد می‌توانند به‌صورت فردی و گروهی در آن شرکت کنند.

مخاطبین این رویداد، دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاهی، اعضای هیأت‌علمی دانشگاه‌ها، نخبگان، متخصصین نهاد‌ها و سازمان‌های همکار، شرکت‌های نوپای نیازمند حمایت، صاحبان ایده، فعالان در عرصه صنعت می‌باشند.

مخاطبین رویداد می‌توانند با متخصصین این حوزه ملاقات کرده و با آن‌ها مشورت و همکاری داشته باشند و از سوی آن‌ها حمایت شوند.

محورها

  • پیشگیری و کاهش خطر
  • بازسازی و بازتوانی
  • آمادگی و پاسخ

زمان برگزاری: ساعت 9:00 تا 17:00 – چهارشنبه 1 بهمن تا جمعه 3 بهمن 99
تلفن تماس: 5-22633070-021