برگزاری چهارمین رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی

برگزاری چهارمین رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی

مرکز نوآوری و تبادل فناوری ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی ایران باهدف شناسایی و حمایت از فناوری‌های نو در حوزه صنایع غذایی اقدام به برگزاری چهارمین رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی کرده است.

امروزه شاهد توسعه و گسترش هرچه بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان و ارائه فناوری‌های نوین به جامعه صنعتی و خدماتی کشور هستیم، این امر نیازمند شناسایی فناوری و ارتباط فناوران با جامعه سرمایه‌گذار است.

در حال حاضر ایده‌بازار امیرکبیر با توجه به ارتباط تنگاتنگ با شبکه علمی و تحقیقاتی کشور و نیز جامعه صنعتی، سعی در ایجاد ارتباط مؤثر و هدفمند بین دو رکن اصلی این فرایند (فناوران و سرمایه‌گذاران) دارد.

ایده‌بازار امیرکبیر به‌عنوان کارگزار رسمی تبادل فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حال شناسایی و معرفی فناوران به جامعه سرمایه‌گذار کشور است.

بی‌شک سرمایه‌گذاران برای توسعه صنعت خود نیازمند استفاده روزآمد از فناوری‌های نوین هستند که می‌توانند با بهره‌گیری از شبکه علمی و تحقیقاتی ایده‌بازار امیرکبیر، اقدام به رفع نیازهای فناورانه خود کنند.

فناوران نیز با استفاده از شبکه سرمایه‌گذاران ایده‌بازار، می‌توانند نیازهای فناورانه صنایع را شناسایی و برای رفع آن‌ها طرح‌های خود را به جامعه سرمایه‌گذار و بهره‌بردار ارسال کنند.

هدف از برگزاری رویداد ایده‌بازار خوراک و نوشیدنی شناسایی ظرفیت‌های ناشناخته در کشور و همسو کردن آن‌ها به‌منظور حل مسائل موجود در حوزه سلامت کشور است.

بدون شک نظام سلامت که امری مهم در توسعه کشور است، برگرفته از استفاده از تولید و تهیه مواد غذایی سالم در مراحل تولید اولیه، طبخ و عرضه سالم مواد به جامعه مصرف‌کننده است.

در این رویداد علاوه بر توسعه بازار و فروش، زمینه‌های سرمایه‌گذاری و خرید حرفه‌ای و جدید فراهم خواهد شد.

فناوران این حوزه می‌توانند برای ارسال طرح به لینک‌های زیر مراجعه کنند.

مخاطب‌های رویداد

  • سرمایه‌گذاران، صنعتگران و بهره‌برداران حامیان مالی
  • فناوران و مخترعین

مزایای شرکت در رویداد برای فناوران

  • حمایت‌های معنوی و تسهیل در فرایندها و مجوزها
  • ارتباط با جامعه سرمایه‌گذاران و بهره‌برداران

پست الکترونیکی: ideasbazar{at}aut{dot}ac{dot}ir

مهلت ارسال: تا پایان مرداد 99
شماره تماس: 66175937-021 – 66416952-021 – 66470485-021
آدرس دبیرخانه: تهران، برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایده بازار امیرکبیر