فراخوان اعزام هیات‌های تجاری به نمایشگاه اکسپو دبی

فراخوان اعزام هیات‌های تجاری به نمایشگاه اکسپو 2020 دبی

پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی با مشارکت خانه ترویج تجارت جهانی و شرکت گردشگری  رویدادهای ناژین اقدام به اعزام هیات‌های تجاری با شرایط ویژه برای شرکت‌های فناور کرده است.

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می‌شود. نمایشگاه اکسپو 2020 دبی برای اولین بار در منطقه خاورمیانه برگزار می‌شود و در نوع خود بی نظیر است. این نمایشگاه بی نظیر شش ماه طول می‌کشد و پیش بینی شده است حدود ٢٥ ملیون نفر از آن دیدن کنند.

اکسپو ٢٠٢٠ دوبی در فضایی با مساحت ٥٠٠ هکتار با حضور ١٩٥ کشور و نهاد های بین المللی با شعار پیوند افکار و ساخت آینده در کشور امارات برگزار خواهد شد که پاویون جمهوری اسلامی ایران با مساحت ٢٠١٤ متر مربع در زون تحرک در همسایگی پاویون های کشورهای فرانسه و پرو قرار گرفته است. اکسپو ٢٠٢٠ دبی، رویدادی مهم  و فرصتی عظیم برای شرکت ها در جهان است.

حاکم دبی اعلام کرده که در  روز افتتاحیه نمایشگاه  جهان را به حیرت و شگفتی فرو می برد و همه متحیر خواهند شد. این نمایشگاه فرصت های شغلی زیادی را ایجاد خواهد کرد و فرصتی مناسب برای اقتصاد امارات خواهد بود و گردشگران زیادی برای بازدید به دبی خواهند آمد.

مهندسان بسیار مشهوری طراحی این نمایشگاه را بر عهده دارند و می کوشند تا نمایشگاهی بسیار زیبا در میحطی مناسب آماده کنند . این نمایشگاه هر پنج سال یکبار برگزار شده و برای تمام فناوری های جهانی غرفه وجود دارد. در اهمیت این نمایشگاه باید گفت که بعد از جام جهانی و المپیک سومین رویداد مهم جهانی است.

علاقه‌مندان به شرکت در اسن رویداد می‌توانند با شماره زیر تماس بگیرند.

زمان برگزاری: مهر 1400
شماره تماس: 46129120 – 021