فراخوان بازدید از نخستین نمایشگاه مجازی ایران

فراخوان بازدید از نخستین نمایشگاه مجازی ایران

تشکل‌های بخش ‌خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با هدف کاهش تبعات اقتصادی ناشی از پاندمی کرونا و همگام با تحولات دیجیتال در عرصه کسب و کارها و توقف برگزاری رویدادهای تجاری در سطح ملی و بین‌المللی، نخستین نمایشگاه مجازی ایران را برگزار می‌کند.

این رویداد با حمایت و همکاری اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اتاق‌های مشترک بازرگانی، تشکل‌های اقتصادی، سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور کار قرار داده است.

پیشرفت های فناوری در همه عرصه‌های تولیدی، صنعتی، تجاری و خدماتی که موجب تغییر نگرش کسب و کارها شده است، از یک سو و تغییرات بنیادین در فرهنگ و رفتار اجتماعی مردم از سوی دیگر، ضرورت توجه به بهره‌گیری از ابزارهای نوین فناوری را دو چندان می‌کند و فعالیت کسب‌وکارها بر بستر فضای مجازی و حضور در نمایشگاه‌های مجازی از مهمترین ابزارهای توسعه بازار و تاب‌آوری آن‌ها است.

اولین نمایشگاه مجازی ایران با پشتوانه سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در فناوری اطلاعات بر روی پلتفرم اختصاصی مطابق با استاندارهای روز دنیای دیجیتال، بر اساس مطالعه و بررسی جامع پلتفرم‌های نمایشگاه‌ مجازی و سایت‌های معتبر بین‌المللی تجارت الکترونیک، طراحی و پیاده‌سازی شده تا پاسخگوی نیازهایی امروز فعالان اقتصادی باشد.

بهره‌مندی از نوآوری و فناوری در فرآیندهای صنعت نمایشگاهی، رویدادها و ملاقات‌های تجاری بمنظور بهبود شاخص‌های اقتصادی، توسعه کسب و کار و گسترش بازارهای بین‌المللی از مهمترین اولویت‌های ما در برگزاری این نمایشگاه مجازی می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به لینک زیر از این نمایشگاه بازدید کنند.

زمان برگزاری: تا پایان خرداد 00