رویداد نوآورانه و استارت‌آپی مؤسسه رویش کوثر

رویداد نوآورانه و استارت‌آپی مؤسسه رویش کوثر

مؤسسه توسعه کسب‌وکار رویش کوثر در پی نام‌گذاری سال 1399 به نام سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری برای سرعت بخشیدن به نرخ رشد تولید شرکت‌های تابعه در نظر دارد با قدم گذاردن در فعالیت‌های دانش‌بنیان، به مثبت شدن رشد اقتصاد کشور کمک کند، به همین دلیل به‌منظور استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان دو چالش نوآورانه ساخت رگلاتور فشار ایستگاه گاز از نیروگاه کوثر و طراحی و پیاده‌سازی سامانه رصد، پایش و تحلیل لحظه‌ای بازار سنگ طراحی‌شده است.

چالش نوآورانه نیروگاه کوثر

نخستین چالش نوآورانه کوثر در حوزه برق و الکترونیک با موضوع «ساخت رگولاتور فشار ایستگاه گاز» با همکاری مؤسسه توسعه کسب‌وکار رویش کوثر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر برگزار می‌شود. از صاحبان ایده، شرکت‌های دانش‌بنیان، اساتید، شرکت‌های فعال در حوزه برق و الکترونیک دعوت می‌شود که در این چالش باز شرکت کنند.
علاقه‌مندان برای شرکت در این چالش می‌توانند نیازنامه به همراه کاتالوگ مربوطه را مطالعه فرمایند و فرم ثبت ایده را تکمیل و به ایمیل درج‌شده در فرم ارسال کنند.

چالش نوآورانه معدن کوثر

دومین چالش نوآورانه کوثر در حوزه صنایع و معادن با موضوع «طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌ رصد، پایش و تحلیل لحظه‌ای بازار سنگ» با همکاری مؤسسه توسعه کسب‌وکار رویش کوثر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر برگزار می‌شود.
از صاحبان ایده، شرکت‌های دانش‌بنیان، اساتید، شرکت‌های فعال در حوزه صنعت ICT و سنگ و معدن دعوت می‌شود که در این چالش باز شرکت کنند.
علاقه‌مندان برای شرکت در این چالش می‌توانند نیازنامه را مطالعه فرمایند و فرم ثبت ایده را تکمیل و به ایمیل درج‌شده در فرم ارسال کنند.