همایش ملی آنلاین پژوهش و نوآوری در روانشناسی

برگزاری اولین همایش ملی آنلاین پژوهش و نوآوری در روانشناسی

گروه روانشناسی دانشگاه علوم و فناوری آریان بابل در نظر دارد همایش ملی آنلاین پژوهش و نوآوری در روانشناسی، با نگاهی ویژه‌بر رویکردهای درمانی موج سوم باهدف ایجاد تعامل هر چه بیشتر بین پژوهشگران، دانشجویان، محققین و بزرگان علمی این حوزه را به‌صورت مجازی برگزار ‌کند.

این همایش دارای تائیدیه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) است و با حضور پژوهشگران و اساتید صاحب‌نام کشور به‌عنوان سخنرانان کلیدی و مدرسین کارگاه‌های علمی این همایش برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سامانه‌های پخش زنده اینترنتی زیر در این همایش به‌صورت رایگان شرکت کنند و برای ارسال مقالات به لینک پیوست مراجعه فرمایند.

در بخش علمی پذیرش مقالات به‌صورت پژوهشی و مروری به دو صورت سخنرانی و پوستر با محوریت رویکردهای درمانی موج سوم در روانشناسی خواهد بود که بر اساس اصولی از قبیل نیازسنجی، کاربردی بودن، روزآمدی، بومی‌سازی، خلاقیت و نوآوری مورد داوری قرار می‌گیرد.

همایش به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و مقالات منتخب به‌صورت سخنرانی و مابقی به‌صورت پوستر ارائه می‌شوند. در طول همایش به‌تناسب محورها، پنج‌های تخصصی با حضور اساتید مطرح در این حیطه و سخنرانی‌های روانشناسان مطرح ایران صورت می‌گیرد.

در طول برگزاری همایش نیز جشنواره دستاوردهای این حوزه به‌صورت نمایشگاهی برپا است و در روز اول کارگاه‌های آموزشی تخصصی نیز برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود. در انتهای روز دوم و در اختتامیه ضمن جمع‌بندی موارد مطرح‌شده در همایش توسط اساتید صاحب‌نام در یک پنج تخصصی، به مقالات برگزیده در دو بخش سخنرانی و پوستر لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

مقالات برتر همایش پس از انتخاب توسط هیأت داوران در فصل‌نامه‌های علمی- پژوهشی معتبر به چاپ خواهند رسید.

هدف‌ها

  • زمینه‌سازی ایجاد مرکزی توانمند با محوریت دانشگاهی برای تعامل علمی و پژوهشی با دانشگاه‌های کشور و جهان در حوزه رویکردهای درمانی موج سوم در روانشناسی
  • افزایش سطح آگاهی عمومی دستگاه‌های اجرایی، قانون‌گذاری و سازمان‌های دولتی و خصوصی و مردم در رابطه با اثرات علمی روانشناسی در کشور
  • زمینه‌سازی برای معرفی اساتید و پژوهشگران موفق و تربیت دانشجویان، پژوهشگران، مربیان علاقه‌مند به این حوزه در کشور
  • بسط و توسعه مفاهیم روان‌شناسی در جامعه ایرانی و زمینه‌سازی برای توسعه به‌کارگیری رویکردهای درمانی موج سوم
  • شکل‌گیری یک جریان علمی قدرتمند برای بسط و توسعه جغرافیای علم با محوریت پژوهشگران ایرانی

مهلت ارسال: تا چهارشنبه ۲۵ تیر ۹۹
زمان برگزاری: از ساعت ۹ تا ۱۸، پنجشنبه ۹ مرداد ۹۹