سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج در اتاق بازرگانی تهران

سامانه اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در اتاق بازرگانی تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از قدیمی‌ترین نهادهای تجاری به‌حساب می‌آید، نهاد مذکور با اصل و نسب و پیشکسوت در طول دورهای گذشته همواره جزو نهادهای مدرن و به‌روز است و این ذهنیت را در تمامی حوزه‌ها حفظ کرده است.
به‌خصوص در حوزه‌روابط عمومی در سال‌های گذشته این نهاد از سامانه اطلاع‌رسانی دیجیتال ساینیج نسخه‌های خارجی موجود در بازار استفاده می‌کرده است و طی گذشت زمان مدیران روابط عمومی سازمان به این نتیجه رسیدند که نسخه‌های خارجی نمی‌توانند تمامی نیازهای روابط عمومی را پاسخگو باشد و به دنبال محصولی که بتواند به نیازهای روابط عمومی داخلی پاسخگو و بومی‌سازی شده باشد نیازمند هستند.
با توجه به این ذهنیت، نهاد فوق نسبت به دیجیتال ساینیج‌های نسخه خارجی و مشکلاتی که در بخش پشتیبانی این سامانه‌ها داشتند در جلساتی که با کارشناسان شرکت مهندسی برنا گستران دانش داشتند به‌طور مفصل سامانه اطلاع‌رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه را موردتحقیق و بررسی قراردادند.
 نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه را به مدت یک هفته توسط مدیران فناوری اطلاعات موردبررسی و آزمایش قراردادند و روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران با استفاده از محصول دانش‌بنیان شرکت مهندسی برنا گستران دانش (سامانه اطلاع‌رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه)، اطلاع‌رسانی سازمانی را انجام می‌دهند.
پایه کلیه فعالیت‌های صنفی و تخصصی بخش بازرگانی کشور از این نهاد شکل‌گرفته است و نهاد فوق نقش مهمی در فعالیت‌های بازرگانی کشور دارد.
ازاین‌رو این نهاد محل تردد تعداد زیادی از بازرگانان کشور است که نیاز به اطلاعات صحیح و دقیق دارند. شرکت برنا گستران دانش با نصب و راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در 6 نقطه از این نهاد توانسته است نقش مهمی در اطلاع‌رسانی به مراجعه‌کنندگان اتاق بازرگانی تهران داشته باشد.
نرم‌افزار اطلاع‌رسانی یکپارچه یا دیجیتال ساینیج برنا رسانه برای سازمان‌ها و نهادهایی که دارای پراکندگی جغرافیایی هستند بسیار مناسب است.
 این مزیت نرم‌افزار اطلاع‌رسانی یکپارچه برنا رسانه کمک شایانی به روابط عمومی سازمان‌ها و نهادها می‌کند تا با استفاده از روابط عمومی دیجیتال بتوانند فواصل جغرافیایی را از بین ببرند و تنها با یک کلیک در نرم‌افزار اطلاع‌رسانی شرکت مهندسی برنا گستران دانش بتوانند مطالب و فایل‌های خود را به‌صورت یکپارچه در تمامی شعب یا ساختمان‌های خود بارگذاری کنند و کارمندان و مراجعین را از اطلاعیه‌های مدنظر خود باخبر سازند.
1399/02/10