راه اندازی دیجیتال ساینیج در کمیته امداد امام خمینی (ره)

راه‌اندازی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در کمیته امداد امام خمینی (ره)

مدیران ارشد روابط عمومی و تبلیغات کمیته امداد امام (ره) با در نظر گرفتن نیازهای کمیته امداد در ساختمان جدید درصدد نرم‌افزاری بودند که اطلاع رسانی وتبلیغات را از حالت سنتی به حالت الکترونیکی یا دیجیتال در آوردند و همچنین بدلیل پهناور بودن ساختمان جدید کمیته امداد امام (ره) سیستمی مورد نیاز است که اطلاعات را بصورت یکپارچه نمایش دهد.
با توجه به خدمات تخصصی روابط عمومی کمیته امداد و استفاده از آخرین تکنولوژی در این حوزه نرم افزار های مختلف ایرانی و خارجی مورد تست اداره روابط عمومی قرار گرفت و و دلیل انتخاب دیجیتال ساینیج برنا رسانه امکانات بومی سازی مانند جراید الکترونیکی ، نمایش تمامی شبکه های صدا و سیما به صورت آفلاین، مدیریت مختلف ناحیه ها توسط کاربران متفاوت و … بوده است.
شرکت برنا گستران دانش با ارائه رزمه خود به کمیته امداد امام (ره) پیشنهاد نرم افزار دیجیتال ساینیج (برنا رسانه ) را به روابط عمومی کمیته امداد امام (ره) ارائه داد.
شرکت برنا گستران دانش دیجیتال ساینیج را در وزارت خانه‌ها و سازمان‌ها و شرکت‌های مادر تخصصی بزرگ و مرکزی ایران نصب و راه اندازی کرده و مورد استقبال قرار گرفته است.
این نرم افزار در یک نسخه سرور و 10 نسخه کلاینت در مجاور اسانسور ها که 4 نسخه در طبقه همکف 6 نسخه در منفی 1 و منفی2 و منفی 3 در کمیته امداد امام (ره) نصب و راه اندازی شد.
نکته قابل توجه که وجود دارد ایجاد محتوا است که شرکت برنا گستران دانش محتوای اولیه را با نظر و هماهنگی کمیته امداد امام (ره) همراه با آموزش کامل به کاربران انتخاب شده از طرف کمیته امداد امام (ره) انجام می‌دهد.