افزایش تعداد نقاط دیجیتال ساینیج

افزایش تعداد نقاط دیجیتال ساینیج برنا رسانه در وزارت علوم

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همیشه پیشرو در زمینه های علمی و فناوری بوده است و حال در زمینه اطلاع رسانی هوشمند از این قائده مستثنى نبوده و با استفاده از دیجیتال ساینیج برنا رسانه توانسته تمام محتوا ها و اطلاع رسانی خود را به راحتی در دید عموم قرار بدهد.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه

روابط عمومی الکترونیک یا دیجیتال سامانه‌ای بر مبنای فن‌آوری دیجیتال ساینیج و امکانات خاص آن است. این نرم‌افزار که اطلاع‌رسانی سراسری بر روی نمایشگرهای دیجیتال متعدد را در لحظه ممکن می‌سازد به‌عنوان جایگزینی برای اطلاع‌رسانی سنتی در سازمان‌ها و ادارات است. با استفاده از این سیستم مشکلات و محدودیت‌های نصب اطلاعیه‌ها و اخبار در بوردهای روابط عمومی از بین می‌رود و می‌توان با ایجاد طراحی‌های چندرسانه‌ای نامحدود و ارسال آن‌ها به نمایشگرها یا زمان‌بندی کردن محتوای قابل پخش تمامی نمایشگرها را از یک نقطه کنترل کرد.

دیجیتال ساینیج برنا رسانه با امکان محتوا گذاری هوشمند در نمایشگرها به‌این‌ترتیب که گروه‌بندی نمایشگرها توسط نرم‌افزار تحت وب برنا رسانه انجام‌شده و روابط عمومی می‌تواند از این طریق محتوای هوشمند متفاوت به هر نمایشگر ارسال کند و هر ناحیه از دیجیتال ساینیج برنا رسانه توسط شخص مستقل بار گزاری شده و بدین ترتیب اشتراک محتوایی در نمایشگرها حاصل می‌شود.

شرکت مهندسی برنا گستران دانش این نرم‌افزار دانش‌بنیان را با بهره‌گیری از نظرات ۲۶۰ روابط عمومی فعال به‌روزرسانی کرده و در حال حاضر به‌عنوان عضو فعال انجمن روابط عمومی ایران سعی در افزایش امکانات هر چه بیشتر این ابزار روابط عمومی الکترونیک بانام دیجیتال ساینج برنا رسانه دارد.

و حالا در وزارت عتف با توجه به تراکم بالای افراد و کارمندان، دیجیتال ساینیج کمک بسیار زیادی برای ارتباط و اطلاع‌رسانی به این وزارتخانه کرده است.