پیاده‌سازی ساینیج برنا رسانه در مخابرات استان تهران

پیاده‌سازی سیستم اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت مخابرات استان تهران

دیجیتال ساینیج برنا رسانه یا سیستم اطلاع‌رسانی برنا رسانه یک سامانه نرم‌افزاری است که باهدف الکترونیکی کردن روابط عمومی سازمان‌ها پا به عرصه دنیای دیجیتال گذاشته و جایگزین روش‌های سنتی اطلاع‌رسانی شده است.

 این سامانه به مراکز پرتردد که نیاز به اطلاع‌رسانی دارند کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیشترین حجم از اطلاعات را به ساده‌ترین روش در اختیار کلیه مخاطبین از قبیل ارباب‌رجوع‌ها و پرسنل خود قرار دهد.

شرکت مخابرات استان تهران با توجه به گستردگی فعالیت‌ها و تعدد زیرمجموعه‌ها، ارباب‌رجوع و ساختمان‌های ستادی زیاد، نیاز به اطلاع‌رسانی دیجیتالی بیش‌ازپیش احساس کرده و در پی تهیه سامانه نرم‌افزاری یکپارچه با تحقیق به روی برندهای خارجی و مقایسه آن با دیجیتال ساینیج برنا رسانه، نرم‌افزار ایرانی برنا رسانه را انتخاب کرده و در ساختمان‌های ستادی راه‌اندازی کرده‌اند.

سامانه نرم‌افزاری دیجیتال ساینیج برنا رسانه می‌تواند از یک پایگاه یا سرور مرکزی محتوای موردنظر سازمان را بر روی تعداد نامحدودی از نمایشگرهایی که چه در طبقات مختلف خود سازمان و یا ساختمان‌های پراکنده در سطح شهر یا حتی کشور قرارگرفته‌اند در لحظه محتوای موردنظر را پخش یا مدیریت و نظارت کند.

این محتوا می‌تواند شامل انواع محتوای دیجیتالی (فیلم، تیزر تبلیغاتی، زیرنویس، پاورپوینت)، عکس، اوقات شرعی و تقویم روز، بریده جراید و روزنامه‌ها، شبکه تلویزیونی باشد و بعد از انتخاب نوع محتوا آن را زمان‌بندی کرده و به هر نمایشگر در دیجیتال ساینیج برنا رسانه با توجه به محل نصب اطلاعات متفاوت ارسال کند.

پیاده‌سازی دیجیتال ساینیج برنا رسانه در شرکت مخابرات استان تهران

روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران ازجمله روابط عمومی‌های پیش رو در استفاده از تکنولوژی‌های نوین حوزه روابط عمومی بوده و حساسیت زیادی در انتخاب پیمانکاران در این حوزه را نیز دارد.

 ازاین‌رو در انتخاب دیجیتال ساینیج برنا رسانه نیز درخواست بازدید حضوری از پروژه‌های دیجیتال ساینیج اجراشده در سازمان‌های بزرگ را داشت که با هماهنگی گروه فروش شرکت برنا گستران دانش، پروژه دیجیتال ساینیج برنا رسانه بانام نیرو تیوی در وزارت نیرو انتخاب شد و به‌صورت حضوری از آن مجموعه بازدید انجام گرفت.

در این مورد با مدیر روابط عمومی و مدیریت فناوری اطلاعت مجموعه در خصوص نحوه اختصاص منابع در این پروژه نیز مذاکراتی صورت گرفت و با توجه به اینکه دیجیتال ساینیج برنا رسانه وابستگی سخت‌افزاری به هیچ نوع سخت‌افزار خاصی را برخلاف نرم‌افزارهای خارج در این حوزه ندارد مقرر شد از موجودی سخت‌افزاری سازمان به‌منظور کاهش هزینه نیز استفاده شود.

 امکاناتی که نرم‌افزار دیجیتال ساینیج برنا رسانه

  • مدیریت یک ناحیه خاص توسط کاربر دیگر در دیجیتال ساینیج برنا رسانه
  • زمان‌بندی جلالی و فارسی در دیجیتال ساینیج برنا رسانه
  • امکان نظارت از آخرین وضعیت نمایشگرها در سمت سرور تحت وب سامانه دیجیتال ساینیج برنا رسانه
1399/04/28