برگزاری رویداد سرمایه‌گذاری در فناوری‌های شناختی

برگزاری رویداد ملی سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای حوزه فناوری‌های شناختی

صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی گیلان رویداد ملی سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای حوزه فناوری‌های شناختی را برگزار می‌کند.

رویداد ملی BRAINVEST، یک رویداد سرمایه‌گذاری ویژه کسب‌وکارهای حوزه علوم و فناوری‌های شناختی است. به این معنی که هر استارت‌آپ یا کسب‌وکاری که به طریقی از ابزارها و یافته‌های فناوری‌های شناختی برای تولید ثروت و درآمدزایی استفاده می‌کند، می‌تواند با شرکت در این رویداد برای جذب سرمایه اقدام کند.

صندوق پژوهش و فناوری گیلان به‌عنوان عامل اجرایی و متولی این رویداد در نظر دارد صندوقی تحت عنوان سبد سرمایه‌گذاری با حجم اولیه ۲۰۰ میلیارد ریال و باهدف سرمایه‌گذاری بر روی ۲۰ کسب‌وکار مرحله آغازین و میانی تشکیل دهد.

بودجه این صندوق توسط صندوق پژوهش و فناوری گیلان، صندوق نوآوری و شکوفایی، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و نیز سایر سازمان‌های علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه علوم شناختی تأمین خواهد شد.

از دستاوردهای این رویداد می‌توان به حمایت از کسب‌وکارهای نوپای بستر شناختی، رشد و توسعه فناوری‌های شناختی در سطح ملی، حمایت از تولیدات ملی با محوریت علوم شناختی، قدم درراه تحقق شعار جهش تولید، ایجاد همگرایی بین سرمایه‌گذاران و فعالین علمی حوزه شناختی، شناسایی تنگناها و ظرفیت‌های علمی و کاربردی علم شناختی و فراهم آوردن محیطی مناسب برای عرضه آخرین دستاوردهای علمی کشور درزمینهٔ علوم شناختی اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌های خود را از طریق لینک پیوست ارسال کنند.

مهلت ارسال: یک‌شنبه 20 تیر 00
شماره تماس:33232620 013